Patchcord światłowodowy FO SM SC/APC-SC/APC simplex 9/125 G.657A1 NEKU 15m

Patchcord światłowodowy FO SM SC/APC-SC/APC simplex 9/125 G.657A1 NEKU 15m
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 23,78 zł 23.78
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Patchcord światłowodowy zakończony z obu stron złączami typu SC Single Mode simplex (jednomodowy, pojedynczy), polerowanie złączy: APC.

 

Przewód został wykonany na włóknie jednomodowym o małym promieniu gięcia (LowBend 10mm) do budowy sieci abonenckich FTTx. Stosowany do połączeń ze skrzynką abonencką, z gniazdem końcowym lub do "przedłużenia" gniazda końcowego (przy zastosowaniu adaptera SC APC). Średnica kabla to 3mm, wykonany jest w solidnej grubej powłoce kevlarowej dedykowanej do przeciągania w listwach i rurach instalacyjnych, czy też ciągach telekomunikacyjnych w budynkach. Ustandaryzowane złącze typu SC wyklucza możliwość pomyłki przy podłączeniach tego typu patchcordów.

 

Chcesz przedłużyć kabel światłowodowy w swoim mieszkaniu ? To proste: zakup gotowy patchcord na oraz adapter do połączenia go z używanym do tej pory kablem i gotowe! Bez wzywania serwisu, szybko, tanio i pewnie!

 

Parametry techniczne:

 

  • Długość: 15 m
  • Typ: patchcord FO
  • Rodzaj: jednomodowy SM
  • Złącza: SC / SC
  • Standard polerowania: APC - Angled Physical Contact
  • Konstrukcja: simplex
  • Rodzaj włókna: G.657.A1
  • Średnica włókna: 9/125 μm
  • Średnica kabla: 3,0 mm
  • Powłoka: tworzywo bezhalogenowe o ograniczonym wydzielaniu dymu LSHF (LSOH)
  • Kolor: biały
  • Tłumienność wtrąceniowa: < 0,25 dB
  • Tłumienność odbiciowa: > 60,0 dB
  • Minimalny promień zgięcia: 10,0 mm

 

Zastosowanie:

 

Prezentowany patchcord jest szczególnie polecany instalatorom wykonującym instalacje mieszkaniowe dla świadczenie usług przez lokalnych operatorów sieci kablowych i dostawców Internetu.

 

Znajdzie on szerokie zastosowanie w wykonywaniu:

  • Szybkich instalacji wewnątrz budynkowych w różnych technologiach dostępu światłowodowego
  • Sieci LAN, MAN, WAN
  • Sieci GEPON
  • Sieci telekomunikacyjnych
  • Systemów FTTx, WDM
  • Rozwiązań CATV, CCTV
  • Punktów węzłowych i dystrybucyjnych
  • Sieci pasywnych
  • Transmisji danych
  • Jako przewody połączeniowe dla urządzeń ONT/ONU

 

Patchcordy wykorzystujemy przede wszystkim w łączeniu elementów aktywnych, na przykład w switchach i routerach oraz elementów pasywnych np. w przełącznicy do puszek.

 

Praca w sieciach GEPON

 

Oferowany patchcord został zaprojektowany do pracy w sieciach GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Network) o przepustowości 1Gbit/s. Sieć ta jest obecnie standardowym rozwiązaniem infrastruktury teleinformatycznej w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. Warunkowane jest to przez nowelizacje rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z lutego 2013 roku dot. warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki. W efekcie ma to zapewnić odbiorcom końcowym łatwy dostęp do usługi takich jak: szybki Internet, telewizja analogowa CATV i cyfrowa IPTV oraz telefonia.

 

O producencie:

 

Marka NEKU obejmuje okablowanie strukturalne oraz wszelkie komponenty służące do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Jej wieloletnie doświadczenie, duża różnorodność oraz najwyższa jakość oferowanych produktów i urządzeń przekładają się na ciągły rozwój marki bezpośrednio związany z dużym zaufaniem Klientów. Oferta produktów marki NEKU to szeroki wybór komponentów o atrakcyjnym zróżnicowaniu cenowym m.in. patchpanele, listwy zasilające, szafy RACK 10” i 19” wraz z osprzętem, patchcordy, gniazda i keystony, narzędzia elektroinstalacyjne, testery, osprzęt LSA, kable i przewody oraz wszelkiego rodzaju wtyki i łączniki.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl